ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695125
*
nr 1069 5125
Ryamatta
50/60-tal, 95x140
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:25:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 16:22:24
1
100 kr
14/11 00:00:03
2
150 kr
14/11 11:27:59
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
6088 Matta
Kelim, 170x121 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:50
-
6092 Matta
Kelim, 173x119 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:53
-
6736 Matta
Orientalisk 265x210 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:17
-
7124 Matta
Orientalisk Keshan, 268x196 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:17
-
7125 Matta
Orientalisk Saruk, 298x203
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:18
*
Ryamatta
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5125
Ryamatta
50/60-tal, 95x140
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 16:22:24 | 1 | 100 kr |
| 14/11 00:00:03 | 2 | 150 kr |
| 14/11 11:27:59 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
6088 Matta
Kelim, 170x121 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:50 -
6092 Matta
Kelim, 173x119 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:53 -
6736 Matta
Orientalisk 265x210 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:17
-
7124 Matta
Orientalisk Keshan, 268x196 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:17 -
7125 Matta
Orientalisk Saruk, 298x203
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:18



