Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Mattor / Ryamatta 10695125



*

nr 1069 5125


Ryamatta

50/60-tal, 95x140


Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 18:25:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/11 16:22:24 1      100 kr
14/11 00:00:03 2      150 kr
14/11 11:27:59 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
  • 7124 Matta
    Orientalisk Keshan, 268x196 cm
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 jan kl 18:17
  • 7125 Matta
    Orientalisk Saruk, 298x203
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 jan kl 18:18




Ladda ner broschyr